Finansowanie maszyn – leasing

 

Millenniumleasing cmyk

 

 

Dzięki podpisaniu umowy współpracy z Millennium Leasing możemy zaproponować Państwu bardzo korzystny fabryczny leasing.     

Finansowanie dopasowane do twoich potrzeb

Kim jesteśmy? Od ponad 25 lat oferujemy usługi leasingu operacyjnego, finansowego oraz najmu. Należymy do czołówki firm z branży. Wyróżnia nas doświadczenie i jakość obsługi Klienta. W ofercie posiadamy finansowanie środków trwałych: samochodów osobowych i dostawczych, maszyn i urządzeń dla większości branż w Polsce, środków transportu ciężkiego (w tym: drogowego, kolejowego, wodnego i powietrznego) oraz nieruchomości.

 

PekaoLeasing CMYK

 

 

Obraz1 Siła Grupy, Siła Żubra

Pekao Leasing oferując leasing, pożyczkę i najem długoterminowy na co dzień wspiera przedsiębiorców w finansowaniu inwestycji i rozwoju biznesu. Jako zaufany partner w biznesie Pekao Leasing jest w ścisłej czołówce firm leasingowych.  Jako część Grupy BANKU PEAKO S.A., która oferuje pełen wachlarz usług finansowych dla Klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych Spółka należy do Grupy Kapitałowej PZU - największej instytucji finansowej w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej.

 

 

logo ing

 

 

 

ING LEASE (POLSKA) – TWÓJ PARTNER W BIZNESIE

ING Lease jest obecny na rynku od prawie 27 lat. To jedna z największych instytucji leasingowych w Polsce. ING Lease (Polska) wchodzi w skład Grupy Kapitałowej ING Banku Śląskiego. Zapewnia klientom bezpieczny dostęp do atrakcyjnego finansowania ruchomości i nieruchomości. Ma bogate doświadczenie, zdobyte podczas realizacji transakcji na rynkach wielu krajów. Spółka jest od wielu lat jednym z liderów na rynku leasingu nieruchomości komercyjnych. Jej priorytetem jest indywidualne podejście do klientów i transakcji. Wierzy, że profesjonalne wsparcie i jasne zasady budują wzajemne zaufanie i tworzą trwałe partnerstwo. Firma prowadzi biznes w sposób etyczny, odpowiedzialny i zrównoważony. 

fb icontwitter iconyoutube iconinstagram icongoogle maps

____________ Odwiedż nas ____________