• Stopka rok 1
  • OFERTA PROMOCYJNA
  • OFERTA PROMOCYJNA
  • targi

Finansowanie maszyn – leasing

                                                   PekaoLeasing CMYKMillenniumleasing cmyk
                                                                                                                             

 

Dzięki podpisaniu umowy współpracy z Millennium Leasing możemy zaproponować Państwu bardzo korzystny fabryczny leasing.                                                                                  

Finansowanie dopasowane do twoich potrzeb

Kim jesteśmy? Od ponad 25 lat oferujemy usługi leasingu operacyjnego, finansowego oraz najmu. Należymy do czołówki firm z branży. Wyróżnia nas doświadczenie i jakość obsługi Klienta. W ofercie posiadamy finansowanie środków trwałych: samochodów osobowych i dostawczych, maszyn i urządzeń dla większości branż w Polsce, środków transportu ciężkiego (w tym: drogowego, kolejowego, wodnego i powietrznego) oraz nieruchomości.

Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów z sektora MŚP, jak i Klientów korporacyjnych. W całym okresie naszej działalności, podpisaliśmy ponad 156 tysięcy umów z ponad 49 tysiącami Klientów.                                               

Poznaj naszą ofertę

Proponujemy Ci „więcej niż proste finansowanie”. Zainwestuj w rozwiązania najwyższej jakości i rozwijaj biznes razem z nami. Zwiększ przychody swojej firmy bez angażowania znacznych środków własnych - niezależnie od charakteru prowadzonej przez Ciebie działalności.

Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży, gwarantujemy Ci szybki i bezpośredni kontakt z naszymi doradcami leasingowymi. To doświadczeni i aktywni ludzie, którzy zaproponują Ci najefektywniejsze i sprawdzone na rynku rozwiązania, dostosowane do profilu działalności Twojego przedsiębiorstwa.

Otwórz się na nowe możliwości!

Minimum formalności i innowacyjność – to aspekty współpracy, na których oparte są długofalowe relacje z naszymi Klientami. Stawiamy na kompetencje naszych doradców i zawsze działamy na partnerskich zasadach. Zapewnimy Ci proste finansowanie, ponieważ szanujemy Twój czas. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj aktywów. Specjalizację rozumiemy jako dogłębną znajomość rynku, na którym działamy i profesjonalną realizację transakcji. Otwórz się na nowe możliwości i dołącz do grona zadowolonych klientów. Więcej informacji: www.millennium-leasing.pl

 

Millennium Leasing sp. z o.o. Oddział Bydgoszcz 
Fordońska 246/1001, 85-766 Bydgoszcz
Twój doradca leasingowy: Kinga Andryszak
Tel. +48 509 073 290
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Obraz1 Siła Grupy, Siła Żubra

Pekao Leasing oferując leasing, pożyczkę i najem długoterminowy na co dzień wspiera przedsiębiorców w finansowaniu inwestycji i rozwoju biznesu. Jako zaufany partner w biznesie Pekao Leasing jest w ścisłej czołówce firm leasingowych.  Jako część Grupy BANKU PEAKO S.A., która oferuje pełen wachlarz usług finansowych dla Klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych Spółka należy do Grupy Kapitałowej PZU - największej instytucji finansowej w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej.

 Obraz2Zaufany partner, dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów

Od ponad 25 lat zbieramy doświadczenie w finansowaniu aktywów. Wszystko co konieczne do prowadzenia biznesu, od pojazdów lekkich i ciężkich, przez wszelkiego rodzaju maszyny po nieruchomości. Budują nas doświadczenie w tysiącach zrealizowanych transakcji, wykwalifikowana kadra pracowników i otwartość. Każdą transakcję traktujemy indywidualnie, przez pryzmat finansowanego sprzętu, branży i samego klienta. Silną markę nieustająco umacniamy profesjonalizmem i rzetelnym podejściem. W odpowiedzi na potrzeby rynku i naszych klientów część aktywów takich jak samochody i niektóre maszyny finansujemy „od ręki” w procedurze maksymalnie uproszczonej i błyskawicznej w realizacji.

 Obraz3Oferta

Oferujemy atrakcyjne możliwości finasowania

- leasing operacyjny, finansowy
- pożyczka
- waluta finansowania PLN, EUR
- okres do 84 miesięcy
- opłata wstępna od 5%
- szybki proces decyzyjny
- atrakcyjne ubezpieczenie
- raty dostosowane do klienta
 

Obraz4 Staramy się być blisko

Jesteśmy na wyciągnięcie ręki, blisko 30 oddziałów leasingowych na terenie całego kraju umożliwia sprawną i profesjonalną obsługę transakcji. Bliżej do oddziału Banku Pekao? Nie szkodzi, nasi klienci mogą również korzystać z usług Pekao Leasing w rozległej sieci placówek bankowych.

Obraz5Skontaktuj się z nami

Jarosław Serdak
PEKAO LEASING Sp. z o.o., Oddział w Bydgoszczy
ul. Wojska Polskiego 20A, 85-858 Bydgoszcz
Kom: +48 727 690 558  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Formularz kontaktowy


Maszyny do obróbki metali - maszyny nowe i używane, m.in. wycinarki laserowe, wycinarki plazmowe, przecinarki plazmowe, wypalarki plazmowe, lasery światłowodowe, prasy krawędziowe, lasery fiber i inne maszyny. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn do obróbki metalu.

fb icontwitter iconyoutube iconinstagram icongoogle maps

____________ Odwiedż nas ____________