Millenniumleasing cmyk

 

 

Dzięki podpisaniu umowy współpracy z Millennium Leasing możemy zaproponować Państwu bardzo korzystny fabryczny leasing.     

Finansowanie dopasowane do twoich potrzeb

Kim jesteśmy? Od ponad 25 lat oferujemy usługi leasingu operacyjnego, finansowego oraz najmu. Należymy do czołówki firm z branży. Wyróżnia nas doświadczenie i jakość obsługi Klienta. W ofercie posiadamy finansowanie środków trwałych: samochodów osobowych i dostawczych, maszyn i urządzeń dla większości branż w Polsce, środków transportu ciężkiego (w tym: drogowego, kolejowego, wodnego i powietrznego) oraz nieruchomości.

Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów z sektora MŚP, jak i Klientów korporacyjnych. W całym okresie naszej działalności podpisaliśmy ponad 156 tysięcy umów z ponad 49 tysiącami Klientów.

Poznaj naszą ofertę

Proponujemy Ci „więcej niż proste finansowanie”. Zainwestuj w rozwiązania najwyższej jakości i rozwijaj biznes razem z nami. Zwiększ przychody swojej firmy bez angażowania znacznych środków własnych - niezależnie od charakteru prowadzonej przez Ciebie działalności.

Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży, gwarantujemy Ci szybki i bezpośredni kontakt z naszymi doradcami leasingowymi. To doświadczeni i aktywni ludzie, którzy zaproponują Ci najefektywniejsze i sprawdzone na rynku rozwiązania, dostosowane do profilu działalności Twojego przedsiębiorstwa.

Otwórz się na nowe możliwości!

Minimum formalności i innowacyjność – to aspekty współpracy, na których oparte są długofalowe relacje z naszymi Klientami. Stawiamy na kompetencje naszych doradców i zawsze działamy na partnerskich zasadach. Zapewnimy Ci proste finansowanie, ponieważ szanujemy Twój czas. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj aktywów. Specjalizację rozumiemy jako dogłębną znajomość rynku, na którym działamy i profesjonalną realizację transakcji. Otwórz się na nowe możliwości i dołącz do grona zadowolonych klientów. Więcej informacji: www.millennium-leasing.pl

 

Millennium Leasing sp. z o.o. Oddział Bydgoszcz 
Fordońska 246/1001, 85-766 Bydgoszcz
Twój doradca leasingowy: Kinga Andryszak
Tel. +48 509 073 290
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
 
 

Formularz kontaktowy


Maszyny do obróbki metali - maszyny nowe i używane, m.in. wycinarki laserowe, wycinarki plazmowe, przecinarki plazmowe, wypalarki plazmowe, lasery światłowodowe, prasy krawędziowe, lasery fiber i inne maszyny. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn do obróbki metalu.

fb icontwitter iconyoutube iconinstagram icongoogle maps

____________ Odwiedż nas ____________