PekaoLeasing CMYK

 

 

Obraz1 Siła Grupy, Siła Żubra

Pekao Leasing oferując leasing, pożyczkę i najem długoterminowy na co dzień wspiera przedsiębiorców w finansowaniu inwestycji i rozwoju biznesu. Jako zaufany partner w biznesie Pekao Leasing jest w ścisłej czołówce firm leasingowych.  Jako część Grupy BANKU PEAKO S.A., która oferuje pełen wachlarz usług finansowych dla Klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych Spółka należy do Grupy Kapitałowej PZU - największej instytucji finansowej w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej.

 Obraz2Zaufany partner, dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów

Od ponad 25 lat zbieramy doświadczenie w finansowaniu aktywów. Wszystko, co konieczne do prowadzenia biznesu, od pojazdów lekkich i ciężkich, przez wszelkiego rodzaju maszyny po nieruchomości. Budują nas doświadczenie w tysiącach zrealizowanych transakcji, wykwalifikowana kadra pracowników i otwartość. Każdą transakcję traktujemy indywidualnie, przez pryzmat finansowanego sprzętu, branży i samego klienta. Silną markę nieustająco umacniamy profesjonalizmem i rzetelnym podejściem. W odpowiedzi na potrzeby rynku i naszych klientów część aktywów takich jak samochody i niektóre maszyny finansujemy „od ręki” w procedurze maksymalnie uproszczonej i błyskawicznej w realizacji.

 Obraz3Oferta

Oferujemy atrakcyjne możliwości finansowania

- leasing operacyjny, finansowy
- pożyczka
- waluta finansowania PLN, EUR
- okres do 84 miesięcy
- opłata wstępna od 5%
- szybki proces decyzyjny
- atrakcyjne ubezpieczenie
- raty dostosowane do klienta
 

Obraz4 Staramy się być blisko

Jesteśmy na wyciągnięcie ręki, blisko 30 oddziałów leasingowych na terenie całego kraju umożliwia sprawną i profesjonalną obsługę transakcji. Bliżej do oddziału Banku Pekao? Nie szkodzi, nasi klienci mogą również korzystać z usług Pekao Leasing w rozległej sieci placówek bankowych.

Obraz5Skontaktuj się z nami

Jarosław Serdak
PEKAO LEASING Sp. z o.o., Oddział w Bydgoszczy
ul. Wojska Polskiego 20A, 85-858 Bydgoszcz
Kom: +48 727 690 558  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Formularz kontaktowy


Maszyny do obróbki metali - maszyny nowe i używane, m.in. wycinarki laserowe, wycinarki plazmowe, przecinarki plazmowe, wypalarki plazmowe, lasery światłowodowe, prasy krawędziowe, lasery fiber i inne maszyny. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn do obróbki metalu.

fb icontwitter iconyoutube iconinstagram icongoogle maps

____________ Odwiedż nas ____________