Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem maszyn do metalu a w szczególności ,,maszyn do cięcia i gięcia”.

Specjalizujemy się w sprzedaży wycinarek laserowych fiber produkowanych w Chinach.

Jesteśmy jedynymi autoryzowanymi przedstawicielami firmy Jinan Senfeng Technology Co., Ltd. marka handlowa SENFENG LASER TECHNOLOGY. Firma ta jest jednym z największych producentów laserów światłowodowych na świecie. Firma powstała w 2004 roku i specjalizuje się w produkcji laserowych maszynie do cięcia blach, rur i profili, spawarkach laserowych, laserowych maszyn do znakowania, laserowych maszyn do czyszczenia, zrobotyzowanych maszyn do laserowego cięcia. Dziś zatrudnia ponad 1000 pracowników produkcji, a jej dział badań i rozwoju liczy przeszło 100 specjalistów. Trzy linie produkcyjne znajdujące się 120000 metrach kwadratowych nowoczesnego warsztatu produkcyjnego które produkują rocznie ponad 5 tys. zaawansowanych technologicznie laserów światłowodowych. Wyroby SENFENG LASER TECHNOLOGY trafiają do odbiorców w Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Ameryce Południowej, Indiach czy na Bliskim Wschodzie.

SENFENG LASER TECHNOLOGY oferuje kilkadziesiąt modeli laserów, które sprawdziły się w przemyśle ciężkim jak i szeroko pojętym przemyśle lekkim. Urządzenia SENFENG LASER TECHNOLOGY produkowane są zgodnie z normami ISO9001 oraz ISO14001, posiadają też certyfikaty TUV CE i FDA.

 

SENFENG LEIMING LOGO

 

 

Dodatkowo naszą ofertę uzupełniliśmy o firmy:

  • Dostępne w naszej ofercie prasy marki HARSLE to jedne z najlepszych urządzeń, jakie można znaleźć obecnie na rynku. HARSLE znajduje się w specjalnej strefie ekonomicznej Nanjing. Firma posiada wielu najlepiej wykształconych inżynierów, którzy zajmują się opracowywaniem i projektowaniem maszyn do obróbki blach. To, co ją wyróżnia wśród konkurencji, to przede wszystkim uniwersalność oraz ekonomiczność – w przystępnej cenie otrzymują Państwo urządzenie o solidnej specyfikacji technicznej, które znajdzie zastosowanie w wielu różnorodnych dziedzinach produkcji.

HARSLE

 

  • Mipromet to polska firma z długoletnim doświadczeniem w produkcji żurawi zawiesi i osprzętu do podnoszenia ładunków. Firma powstała w 1992 roku. Proces projektowania odbywa się w oparciu o Dyrektywę Maszynową i normy europejskie EN, co w połączeniu z doświadczeniem zespołu projektowego i wspomaganiem komputerowym procesu gwarantuje na tym etapie otrzymanie optymalnej wizji produktu. Każdy wyrób jest trwale cechowany: Znakiem wytwórcy, znakiem CE, udźwigiem, numerem fabrycznym, rokiem produkcji, ciężarem własnym oraz posiada dokumenty tj. deklaracje zgodności z dyrektywą maszynową 2006/42/WE, dokument kontroli jakości wg PN-EN 10204 i instrukcje użytkowania.

 

MIPROMET logo

 

 

  • Welldone oferuje kompleksowe rozwiązania filtrowentylacyjne zarówno dla dużych firm przemysłowych, jak i mniejszych zakładów produkcyjnych, usługowych. Welldone produkuje systemy dedykowane urządzeniom laserowym, plazmowym, maszynom spawalniczym czy szlifierskim. Produkują najnowocześniejsze oczyszczacze powietrza i wyciągi spalin. Koncentrują się na innowacjach w dziedzinie badań i rozwoju.

 

Welldone Logo 2

 

 

  • Foshan Ragos NC Equipment co., LTD z siedzibą w mieście Foshan, o powierzchni produkcyjnej 8000 m², jest twórcą rozwiązań CNC do gięcia blach. Firma koncentruje się na rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie urządzeń przemysłowych.
    W celu osiągnięcia wysokiej jakości swoich produktów, firma współpracuje z Japan NADIC Co, Ltd. Maszyny firmy RAGOS mają zastosowanie w branży elektrycznej, telekomunikacyjnej, przy produkcji wind, oświetlenia, mebli, sprzętu kuchennego itp.

Ragos logo

 

  • QJAR (skrót od Zhejiang Qianjiang Robot Co., Ltd.) jest to lider rynku robotyzacji dla przemysłu w Chinach z własnymi prawami własności intelektualnej i patentami. W 2010 roku podpisali umowę współpracy z Harbin Institute of Technology nad stworzeniem gamy robotów przemysłowych. W 2013 roku spółka została oficjalnie zarejestrowana i zaprezentowała pierwszego robota przemysłowego do przenoszenia detali, a już od 2014 roku w ofercie pojawiły się roboty spawalnicze. Jako pierwsza firma w Chinach uzyskała certyfikat CE dla robotów lakierniczych/malujących do stref zagrożonych wybuchem (explosion-proof).                                                                                                                                                                                            Firma QJAR posiada własne oddziały w Szanghaju, Hangzhou i Harbinie. Produkuje wysokiej jakości, nowoczesne urządzenia o ładowności od 3 kg do nawet 800 kg. Dostarcza maszyny stosowane m.in. w spawaniu, przenoszeniu, polerowaniu, a także cięciu i paletyzowaniu. Są to roboty charakteryzujące się łatwą konserwacją i obsługą, niskim kosztem eksploatacji, a także wysoką stabilnością, precyzją i dużą prędkością pracy.        Jako partner wyłącznego dystrybutora w Polsce zapewniamy obsługę, gwarancję oraz serwis z szybkim czasem reagowania.

 WeChat Image 20220922090207

 

 

Celem naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego użytkownika naszych maszyn. Zapewniamy wysoki poziom koordynacji działań, dobierając odpowiednie produkty oraz pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji.

Świadczymy pełną obsługę przed, w trakcie oraz po sprzedaży. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji przez cały okres gwarancji jak i też po okresie gwarancji dostarczonych maszyn.


Maszyn do obróbki metali - serwis maszyny nowe i używane, m.in. wycinarki laserowe, wycinarki plazmowe, przecinarki plazmowe, wypalarki plazmowe, lasery światłowodowe, prasy krawędziowe, lasery fiber i inne maszyny.

fb icontwitter iconyoutube iconinstagram icongoogle maps

____________ Odwiedż nas ____________