Wiadomości

 

Ragos 960x640 bez ceny

 

Centrum gnące zapewnia najwyższą wydajność i precyzję w obróbce blach. Nowoczesne giętarki trafiły właśnie do oferty Maszyn Polskich. Czy centra gnące są bardziej efektywne niż tradycyjne prasy krawędziowe? I dlaczego to właśnie na nie warto postawić? Sprawdźmy.

Centrum gnące to wciąż na polskim rynku obrabiarek nowinka. Niebawem jednak to się zmieni, bo coraz więcej producentów wyrobów metalowych dostrzega korzyści płynące z zastąpienia pras krawędziowych przez centra gnące.

 

Dni Otwarte

 

Dni Otwarte w MASZYNACH-POLSKICH były wspaniałą okazją do spotkania się z naszymi obecnymi i przyszłymi klientami. Czas ten pozwolił nam porozmawiać o najnowszych rozwiązaniach, które cały czas dla Was wdrażamy. Całość uświetniła obecność Regionalnej Menager firmy SENFNEG LASER - Wendy Gao, która podczas wizyty w Polsce odwiedza naszych klientów, aby jeszcze lepiej poznać Wasze oczekiwania.

Podczas Dni Otwartych zostały sprzedane kolejne maszyny. Ponownie zaufał nam klient z województwa małopolskiego, który zamówił u nas już piątą maszynę do swojego zakładu. Cieszymy się, że zakup maszyn z naszej oferty przyczynia się realnie do rozwoju polskich przedsiębiorstw.

 

GAZELE BIZNESU

 

Miło nam poinformować, że firma MASZYNY-POLSKIE.PL znalazła się w gronie laureatów 23 edycji rankingu Gazele Biznesu.  W tegorocznej edycji rankingu zajęliśmy 11 miejsce w województwie kujawsko-pomorskim i 219 miejsce w kraju!
 
Tytuł Gazeli Biznesu to potwierdzenie naszej silnej pozycji rynkowej i efekt ciężkiej pracy całego naszego zespołu. Każda kolejna sprzedana maszyna procentuje rosnącym zaufaniem ze strony naszych partnerów. I to zaufanie wyraża się w twardych liczbach. Jest to dla nas ważne wyróżnienie, ponieważ Gazele Biznesu to najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce.
 
Rzetelność się opłaca

 1U3A0316

 
Pełni pozytywnej energii wspominamy XII Galę Złotych i Diamentowych Certyfikatów Rzetelności.
W tym roku poza Złotym Certyfikatem Rzetelności zostaliśmy wyróżnieni również tytułem Kapitalna Firma! ?
Jest nam niezwykle miło znaleźć się tym wybitnym gronie polskich przedsiębiorców. 
 
 

fb icontwitter iconyoutube iconinstagram icongoogle maps

____________ Odwiedż nas ____________