Wiadomości

 

GAZELE BIZNESU

 

Miło nam poinformować, że firma MASZYNY-POLSKIE.PL znalazła się w gronie laureatów 23 edycji rankingu Gazele Biznesu.  W tegorocznej edycji rankingu zajęliśmy 11 miejsce w województwie kujawsko-pomorskim i 219 miejsce w kraju!
 
Tytuł Gazeli Biznesu to potwierdzenie naszej silnej pozycji rynkowej i efekt ciężkiej pracy całego naszego zespołu. Każda kolejna sprzedana maszyna procentuje rosnącym zaufaniem ze strony naszych partnerów. I to zaufanie wyraża się w twardych liczbach. Jest to dla nas ważne wyróżnienie, ponieważ Gazele Biznesu to najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce.
 
Rzetelność się opłaca

 1U3A0316

 
Pełni pozytywnej energii wspominamy XII Galę Złotych i Diamentowych Certyfikatów Rzetelności.
W tym roku poza Złotym Certyfikatem Rzetelności zostaliśmy wyróżnieni również tytułem Kapitalna Firma! ?
Jest nam niezwykle miło znaleźć się tym wybitnym gronie polskich przedsiębiorców. 
 
 

 

Dni Otwarte

 

Dni Otwarte w MASZYNACH-POLSKICH były wspaniałą okazją do spotkania się z naszymi obecnymi i przyszłymi klientami. Czas ten pozwolił nam porozmawiać o najnowszych rozwiązaniach, które cały czas dla Was wdrażamy. Całość uświetniła obecność Regionalnej Menager firmy SENFNEG LASER - Wendy Gao, która podczas wizyty w Polsce odwiedza naszych klientów, aby jeszcze lepiej poznać Wasze oczekiwania.

Podczas Dni Otwartych zostały sprzedane kolejne maszyny. Ponownie zaufał nam klient z województwa małopolskiego, który zamówił u nas już piątą maszynę do swojego zakładu. Cieszymy się, że zakup maszyn z naszej oferty przyczynia się realnie do rozwoju polskich przedsiębiorstw.

fb icontwitter iconyoutube iconinstagram icongoogle maps

____________ Odwiedż nas ____________