welldone maszyny polskie

 Firma Maszyny Polskie rozpoczęła współpracę z Welldone, uznanym na rynku międzynarodowym producentem systemów filtrowentylacji.Systemy

Nowoczesne systemy filtrowentylacji Welldone

filtrowentylacji usuwają pyły i opary powstałe podczas cięcia laserowego czy grawerowania, ale także przy szlifowaniu, spawaniu i cięciu plazmowym. Dziś ich stosowanie w obróbce metali, tworzyw sztucznych, materiałów tekstylnych, drewnopochodnych i innych materiałów, a także w branżach spożywczej, farmaceutycznej gdzie występuje duże zapylenie i groźba samozapłonu pyłu, to konieczność. Nie tylko ze względu na surowe normy środowiskowe, ale także zdrowie i komfort pracowników oraz efektywność samych urządzeń.

Maszyny Polskie dostarczają urządzenia filtrowentylacyjne do laserów fiber, które ma w swojej ofercie, a także szerokiej gamy innych urządzeń do obróbki wspomnianych wyżej materiałów. Maszyny Polskie są jedynym autoryzowanym dystrybutorem Welldone na Polskę i Europę Środkową.

Welldone oferuje kompleksowe rozwiązania filtrowentylacyjne zarówno dla dużych firm przemysłowych, jak i mniejszych zakładów produkcyjnych, usługowych. Welldone produkuje systemy dedykowane urządzeniom laserowym, plazmowym, maszynom spawalniczym czy szlifiarskim.

Welldone to przede wszystkim:

  • Układy odpylające

Obrabiarek ( ploterów) laserowych. Zwiększeniu efektywności współczesnych laserów fiber , CO2, UV. Skuteczny odpylacz pomaga utrzymać wysoką sprawność urządzenia, zmniejsza ryzyko pojawiania się awarii, a co bardzo istotne pozwala utrzymać czyste środowisko pracy.

  • Wyciągi oparów

Obrabiarki laserowe generują również opary, które należy filtrować. A możliwe jest to poprzez zastosowanie specjalnych wkładów z węglem aktywnym, specjalnie przygotowanym dla każdego z procesów obróbczych. Ma to niebagatelne znaczenie dla zdrowia i samopoczucia pracowników oraz ochrony środowiska.

  • Systemy centralnego odpylania

Czyli kompleksowe systemy projektowane i instalowane przez Welldone w oparciu o indywidualne potrzeby, wymogi prawne i możliwości inwestora. Firma projektuje efektywne instalacje wychwytujące opary i pyły oraz systemy przewodów rurowych. Zajmuje się także ich instalacją i serwisem.

Welldone Environmental Protection Equipment to wiodący dostawca przemysłowych rozwiązań filtracji powietrza w Chinach od 2014 roku. Wszystko dzięki autorskim rozwiązaniom technologicznym oraz najwyższej jakości usług, od projektu po obsługę po sprzedażową.

Welldone dokłada wszelkich starań, aby u źródła minimalizować zanieczyszczenia środowiska, dostarczając klientom najlepsze rozwiązania w zakresie oczyszczania powietrza. Welldone ma szerokie doświadczenie we współpracy z przemysłem samochodowym, budowlanym, lotniczym, elektronicznym oraz spożywczym.

Welldone jest pierwszym wyborem klientów, kiedy potrzebują najnowocześniejszych, innowacyjnych systemów oczyszczania powietrza. Doświadczony zespół inżynierów tak dobiera rozwiązania, by w pełni odpowiadały potrzebom klientów przy maksymalnej efektywności ekonomicznej.

Welldone posiada certyfikaty CE, ISO9001, ISO14001 czy OHSAS18001, rozwinięty system zarządzania jakością, kieruje się również dbałością o kwestie BHP. 

Maszyny Polskie to dystrybutor maszyn do metalu, a w szczególności laserów fiber. Jest jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem jednej z największych chińskich firm produkujących wycinarki laserowe fiber Senfeng Leiming Laser. Maszyny Polskie zapewniają pełną obsługę serwisową dostarczonych maszyn. Sieć punktów serwisowych na terenie całego kraju umożliwia najwyższą jakość obsługi posprzedażowej. Wszyscy pracownicy serwisu Maszyn Polskich szkolą się bezpośrednio u producenta oferowanych maszyn.


Autor: Maszyny Polskie

fb icontwitter iconyoutube iconinstagram icongoogle maps

____________ Odwiedż nas ____________