maszyny polskie 3015H

Maszyny Polskie jako pierwsza firma w naszym kraju sprzedała pięć laserów fiber o mocy 4kW wyprodukowanych w Chinach.

Maszyny Polskie liderem wśród importerów laserów

"To dowód ogromnego i wciąż rosnącego zaufania ze strony naszych klientów. Ludzie dostrzegli, że lasery chińskich producentów świetnie sprawdzają się w naszych warunkach i z powodzeniem konkurują z urządzeniami zachodniej produkcji" – mówi Aleksander Weiwer z firmy Maszyny Polskie.

"W Polsce żaden z importerów z Chin nie sprzedał dotąd pięciu laserów o mocy aż 4kW" – podkreśla Aleksander Weiwer.
Jak mówi, wśród laserów fiber importowanych do Polski z Państwa Środka dominują maszyny o mniejszej mocy, w zakresie 1-2kW. Zakup urządzenia o dużej mocy to spora inwestycja, która musi być gruntownie przemyślana.

"Tym bardziej cieszy, że klienci postawili na naszą ofertę. To dowód ogromnego i wciąż rosnącego zaufania z ich strony. Zaufania, które z pewnością zaprocentuje. Ludzie dostrzegli, że lasery produkowane w Chinach świetnie sprawdzają się w naszych warunkach i z powodzeniem konkurują z urządzeniami zachodniej produkcji" – dodaje.

Lasery fiber o mocy 4kW wybrali nie tylko mali klienci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z takim sprzętem, ale także duże firmy uzupełniające czy rozbudowujące swój park maszynowy. Lasery fiber importowane z Chin udowadniają więc swoją uniwersalność, a Maszyny Polskie – szeroką ofertę skrojoną na miarę potrzeb zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Dlaczego warto wybrać lasery fiber sprowadzane z Chin przez Maszyny Polskie?

Doświadczenie. Maszyny Polskie we współpracy z chińskimi partnerami sprowadziły dziesiątki obrabiarek laserowych dla polskich przedsiębiorstw. Pewność i zaufanie zbudowane są na bezpośrednich relacjach – specjaliści Maszyn Polskich regularnie spotykają się z producentami w Chinach, monitorują jakość produktu i mają możliwość dokładnie go poznać.

Jakość. Lasery fiber to najnowocześniejsza dziś technologia obróbki materiałów. Dzięki efektywności, szybkości działania i ogromie zastosowań przynosi ogromne korzyści, usprawniając produkcję i generując zauważalne oszczędności. Lasery produkowane w czołowych chińskich firmach nie ustępują już niczym swym zachodnim konkurentom. Duże zamówienia umożliwiające stałe doskonalenie konstrukcji, znaczne inwestycje w badania i rozwój przy wciąż niskich z europejskiego punktu widzenia kosztach sprawiają, że lasery fiber z Chin to najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie.

Serwis. Lasery fiber to zaawansowane urządzenia, które wymagają fachowej opieki. Maszyny Polskie zapewniają ją dzięki sieci sześciu punktów serwisowych o ogólnopolskim zasięgu. Zdalna pomoc pozwala szybko i skutecznie uporać się z większością najczęściej występujących problemów z eksploatacją. Wszyscy pracownicy serwisu Maszyn Polskich szkolą się bezpośrednio u producenta laserów fiber.

maszyny polskie 3015H 1

Maszyny Polskie są jedynym autoryzowanym przedstawicielem jednej z największych chińskich firm produkujących wycinarki laserowe fiber Senfeng Leiming Laser.

Senfeng Leiming powstała w 2004 roku i specjalizuje się laserowej maszynie do cięcia blach, rur i profili, spawarce laserowej, laserowej maszynie do znakowania, laserowej maszynie do czyszczenia, zrobotyzowane maszyniy laserowe do cięcia. Dziś zatrudnia ponad 1000 pracowników produkcji, a jej dział badań i rozwoju liczy przeszło 100 specjalistów. Trzy linie produkcyjne znajdujące się 120000 metrach kwadratowych nowoczesnego warsztatu produkcyjnego które produkują rocznie ponad 5 tys. zaawansowanych technologicznie laserów światłowodowych. Wyroby Senfeng Leiming Laser trafiają do odbiorców w Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Ameryce Południowej, Indiach czy na Bliskim Wschodzie.

Senfeng Leiming oferuje kilkadziesiąt modeli laserów, które sprawdziły się w przemyśle ciężkim jak i szeroko pojętym przemyśle lekkim. Urządzenia Senfeng Leiming produkowane są zgodnie z normami ISO9001 oraz ISO14001, posiadają też certyfikaty TUV CE i FDA.


Autor: Maszyny Polskie

 

fb icontwitter iconyoutube iconinstagram icongoogle maps

____________ Odwiedż nas ____________