Maszyny nowe

O nas

Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem maszyn do metalu a w szczególności ,,maszyn do cięcia i gięcia”.

Współpracujemy z czołowymi producentami wycinarek laserowych fiber w Chinach:

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem jednej z największych firmy produkującej lasery fiber Shandong LEIMING CNC Laser Equipment Co., Ltd. W Chinach i na świecie, na terenie Polski i Czech.....

czytaj więcej

 

 

Finansowanie

Serwis

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny:
  • Wycinarek plazmowych,
  • Wypalarek gazowych,
  • Wycinarek laserowych światłowodowych - fiber,
  • Pras krawędziowych,
  • Oraz innych maszyn do metalu.
  • Zajmujemy się również instalacją maszyn i linii technologicznych jak i ich przenoszeniem.
 
Zakres prac ustalamy indywidualnie.

HARSLE 160T3200 4+1 CT15PS

 

prasa

Zestawy promocyjnego cobot + spawarka

 

cobot i spawarka super cena

 

Centra gnące to przyszłość obróbki blach. Dlaczego giętarki są lepsze niż prasy krawędziowe?

 

Ragos 960x640 bez ceny

 

Centrum gnące zapewnia najwyższą wydajność i precyzję w obróbce blach. Nowoczesne giętarki trafiły właśnie do oferty Maszyn Polskich. Czy centra gnące są bardziej efektywne niż tradycyjne prasy krawędziowe? I dlaczego to właśnie na nie warto postawić? Sprawdźmy.

Centrum gnące to wciąż na polskim rynku obrabiarek nowinka. Niebawem jednak to się zmieni, bo coraz więcej producentów wyrobów metalowych dostrzega korzyści płynące z zastąpienia pras krawędziowych przez centra gnące.

Więcej…

Gazele Biznesu 2022

 

GAZELE BIZNESU

 

Miło nam poinformować, że firma MASZYNY-POLSKIE.PL znalazła się w gronie laureatów 23 edycji rankingu Gazele Biznesu.  W tegorocznej edycji rankingu zajęliśmy 11 miejsce w województwie kujawsko-pomorskim i 219 miejsce w kraju!
 
Tytuł Gazeli Biznesu to potwierdzenie naszej silnej pozycji rynkowej i efekt ciężkiej pracy całego naszego zespołu. Każda kolejna sprzedana maszyna procentuje rosnącym zaufaniem ze strony naszych partnerów. I to zaufanie wyraża się w twardych liczbach. Jest to dla nas ważne wyróżnienie, ponieważ Gazele Biznesu to najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce.
 

 

salon maszyny polskie 2

 

Ponad 500 m2 powierzchni, najnowocześniejsze obrabiarki laserowe, fachowa obsługa i możliwość kupna maszyny od ręki. Maszyny Polskie, lider wśród importerów laserów fiber na polskim rynku, 15 maja br. otworzył nowy salon technologii laserowych w Toruniu.

Maszyny Polskie otworzyły salon technologii laserowych


- Salon to komfort i wygoda dla naszych klientów. Podczas odwiedzin mogą zobaczyć urządzenia i zasięgnąć fachowej porady od naszych specjalistów – podkreśla Aleksander Weiwer, prezes firmy Maszyny Polskie.


Salon technologii laserowych to ponad 500 m2 powierzchni zaaranżowanej specjalnie na potrzeby prezentacji urządzeń do obróbki metali. Obecnie ekspozycję tworzą lasery fiber różnej mocy, czyszczarki, znakowarki czy systemy filtrowentylacyjne będące w ofercie Maszyn Polskich. Klienci mogą zobaczyć nowoczesne obrabiarki laserowe i efekty ich pracy w komfortowych warunkach, bez konieczności odwiedzania miejsc wcześniejszych realizacji.


- Laser fiber to wciąż stosunkowo nowa technologia, dlatego chcemy pokazywać jej zalety i płynące z niej korzyści – zaznacza Aleksander Weiwer. I dodaje, że coraz więcej polskich przedsiębiorców decyduje się na inwestycję w laser fiber chińskiej produkcji. Salon, wraz z możliwością zobaczenia technologii na własne oczy, ma stać się kolejnym, obok najwyższego poziomu usług, świetnego serwisu i konkurencyjnej oferty, argumentem na rzecz współpracy z Maszynami Polskimi.


Maszyny Polskie oferują także możliwość zakupu prezentowanych urządzeń bez konieczności oczekiwania na ich transport od producenta.

Salon technologii laserowych Maszyny Polskie znajduje się w Toruniu przy ul. Mazowieckiej 52-68. Salony czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00. Chcesz się spotkać w innym terminie? Napisz lub zadzwoń: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., 725 467 581.

Maszyny Polskie to dystrybutor maszyn do metalu, wiodący importer laserów fiber na naszym rynku. Jest jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem jednej z największych chińskich firm produkujących wycinarki laserowe fiber Senfeng Leiming Laser. Maszyny Polskie zapewniają pełną obsługę przed, w trakcie i po sprzedaży. Sieć punktów serwisowych na terenie całego kraju umożliwia najwyższą jakość obsługi posprzedażowej. Wszyscy pracownicy serwisu Maszyn Polskich szkolą się bezpośrednio u producenta oferowanych laserów.

MASZYNY-POLSKIE.PL - YouTube

djembeddjembed  

                                                         

Zapisz się do naszego newslettera

fb icontwitter iconyoutube iconinstagram icongoogle maps

____________ Odwiedż nas ____________