salon maszyny polskie 2

 

Ponad 500 m2 powierzchni, najnowocześniejsze obrabiarki laserowe, fachowa obsługa i możliwość kupna maszyny od ręki. Maszyny Polskie, lider wśród importerów laserów fiber na polskim rynku, 15 maja br. otworzył nowy salon technologii laserowych w Toruniu.

Maszyny Polskie otworzyły salon technologii laserowych


- Salon to komfort i wygoda dla naszych klientów. Podczas odwiedzin mogą zobaczyć urządzenia i zasięgnąć fachowej porady od naszych specjalistów – podkreśla Aleksander Weiwer, prezes firmy Maszyny Polskie.


Salon technologii laserowych to ponad 500 m2 powierzchni zaaranżowanej specjalnie na potrzeby prezentacji urządzeń do obróbki metali. Obecnie ekspozycję tworzą lasery fiber różnej mocy, czyszczarki, znakowarki czy systemy filtrowentylacyjne będące w ofercie Maszyn Polskich. Klienci mogą zobaczyć nowoczesne obrabiarki laserowe i efekty ich pracy w komfortowych warunkach, bez konieczności odwiedzania miejsc wcześniejszych realizacji.


- Laser fiber to wciąż stosunkowo nowa technologia, dlatego chcemy pokazywać jej zalety i płynące z niej korzyści – zaznacza Aleksander Weiwer. I dodaje, że coraz więcej polskich przedsiębiorców decyduje się na inwestycję w laser fiber chińskiej produkcji. Salon, wraz z możliwością zobaczenia technologii na własne oczy, ma stać się kolejnym, obok najwyższego poziomu usług, świetnego serwisu i konkurencyjnej oferty, argumentem na rzecz współpracy z Maszynami Polskimi.


Maszyny Polskie oferują także możliwość zakupu prezentowanych urządzeń bez konieczności oczekiwania na ich transport od producenta.

Salon technologii laserowych Maszyny Polskie znajduje się w Toruniu przy ul. Mazowieckiej 52-68. Salony czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00. Chcesz się spotkać w innym terminie? Napisz lub zadzwoń: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., 725 467 581.

Maszyny Polskie to dystrybutor maszyn do metalu, wiodący importer laserów fiber na naszym rynku. Jest jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem jednej z największych chińskich firm produkujących wycinarki laserowe fiber Senfeng Leiming Laser. Maszyny Polskie zapewniają pełną obsługę przed, w trakcie i po sprzedaży. Sieć punktów serwisowych na terenie całego kraju umożliwia najwyższą jakość obsługi posprzedażowej. Wszyscy pracownicy serwisu Maszyn Polskich szkolą się bezpośrednio u producenta oferowanych laserów.

fb icontwitter iconyoutube iconinstagram icongoogle maps

____________ Odwiedż nas ____________