Maszyny nowe

O nas

Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem maszyn do metalu a w szczególności ,,maszyn do cięcia i gięcia”.

Współpracujemy z czołowymi producentami wycinarek laserowych fiber w Chinach:

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem jednej z największych firmy produkującej lasery fiber Shandong LEIMING CNC Laser Equipment Co., Ltd. W Chinach i na świecie, na terenie Polski i Czech.....

czytaj więcej

 

 

Finansowanie

Serwis

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny:
  • Wycinarek plazmowych,
  • Wypalarek gazowych,
  • Wycinarek laserowych światłowodowych - fiber,
  • Pras krawędziowych,
  • Oraz innych maszyn do metalu.
  • Zajmujemy się również instalacją maszyn i linii technologicznych jak i ich przenoszeniem.
 
Zakres prac ustalamy indywidualnie.

HARSLE 160T3200 4+1 CT15PS

 

prasa

Zestawy promocyjnego cobot + spawarka

 

cobot i spawarka super cena

 

Centra gnące to przyszłość obróbki blach. Dlaczego giętarki są lepsze niż prasy krawędziowe?

 

Ragos 960x640 bez ceny

 

Centrum gnące zapewnia najwyższą wydajność i precyzję w obróbce blach. Nowoczesne giętarki trafiły właśnie do oferty Maszyn Polskich. Czy centra gnące są bardziej efektywne niż tradycyjne prasy krawędziowe? I dlaczego to właśnie na nie warto postawić? Sprawdźmy.

Centrum gnące to wciąż na polskim rynku obrabiarek nowinka. Niebawem jednak to się zmieni, bo coraz więcej producentów wyrobów metalowych dostrzega korzyści płynące z zastąpienia pras krawędziowych przez centra gnące.

Więcej…

Gazele Biznesu 2022

 

GAZELE BIZNESU

 

Miło nam poinformować, że firma MASZYNY-POLSKIE.PL znalazła się w gronie laureatów 23 edycji rankingu Gazele Biznesu.  W tegorocznej edycji rankingu zajęliśmy 11 miejsce w województwie kujawsko-pomorskim i 219 miejsce w kraju!
 
Tytuł Gazeli Biznesu to potwierdzenie naszej silnej pozycji rynkowej i efekt ciężkiej pracy całego naszego zespołu. Każda kolejna sprzedana maszyna procentuje rosnącym zaufaniem ze strony naszych partnerów. I to zaufanie wyraża się w twardych liczbach. Jest to dla nas ważne wyróżnienie, ponieważ Gazele Biznesu to najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce.
 

gepard

 

Maszyny Polskie, wiodący dystrybutor laserów fiber i maszyn do obróbki metalu, zostały laureatem XV edycji konkursu Gepardy Biznesu 2020. Świetne wyniki finansowe firmy idą w parze z rosnącą sprzedażą i sukcesywnie poszerzaną ofertą.

Maszyny Polskie uzyskały tytuł Geparda Biznesu 2020 dzięki imponującej, przekraczającej 150 proc. dynamice przychodów i zysków netto w latach 2018-2019. Organizatorzy docenili także efektywność działania firmy oraz wzrost jej wartości rynkowej (szacowanej na niemal 15 mln zł), przyznając Maszynom Polskim m.in. tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020.

- Tytuł Geparda Biznesu to potwierdzenie naszej silnej pozycji rynkowej i efekt ciężkiej pracy całego naszego zespołu – podkreśla Aleksander Weiwer, prezes firmy Maszyny Polskie. - Każda kolejna sprzedana maszyna procentuje rosnącym zaufaniem ze strony naszych partnerów. I to zaufanie wyraża się w twardych liczbach – dodaje.

Wyniki finansowe to tylko część sukcesu firmy. W 2020 roku Maszyny Polskie otworzyły w Toruniu pierwszy w Polsce salon technologii laserowych. Po tegorocznej rozbudowie na klientów czeka 900 m2 z laserami różnej mocy, znakowarkami czy systemami filtrowentylacyjnymi.

Sieć serwisową Maszyn Polskich w ostatnim czasie wzmocniło dwóch inżynierów z Chin pracujących w Jinan Senfeng Laser Technology, którego polska firma jest wyłącznym dystrybutorem w kraju. Ogromna wiedza i doświadczenie specjalistów wcześniej zaangażowanych w produkcję laserów fiber wyraźnie wzmocni możliwości sieci serwisowej Maszyn Polskich. - Obecność specjalistów związanych z producentem to ogromna korzyść dla naszych klientów, ale też dowód na siłę relacji, jaką udało nam się zbudować z chińskim partnerem – mówi Aleksander Weiwer, prezes firmy Maszyny Polskie. - SENFENG mocno stawia na rynek europejski, chcąc dowieść, że wycinarka laserowa z Chin to pewny i bezpieczny wybór – podkreśla.

Imponuje także sprzedaż, która w ostatnich tygodniach przekroczyła liczbę 60 dostarczonych do klientów w całym kraju zaawansowanych laserów fiber. Wśród nich znajduje się maszyna o mocy 12kW, prawdopodobnie pierwszy laser dalekowschodniej marki o tak dużej mocy, który znajdzie się w Polsce. Maszyny Polskie dostarczą również specjalistyczną, 12-metrową wycinarkę laserową do rur i profili dla firmy MIPROMET, rodzimej firmy produkującej żurawie i suwnice.

Maszyny Polskie rozszerzają swoją ofertę o kolejne rodzaje urządzeń. W ostatnich tygodniach sukcesem zakończyła się sprzedaż pierwszej panelowej prasy krawędziowej SENFENG, nowości w asortymencie tego producenta.

Gepardy Biznesu to uznany na rynku konkurs wyróżniający przedsiębiorstwa o ponadprzeciętnej dynamice wzrostu. Laureaci wskazywani są przez organizatora, Instytut Europejskiego Biznesu, w oparciu o obiektywne wskaźniki finansowe (pozyskane m.in. z GUS czy KRS).

Maszyny Polskie to dystrybutor maszyn do obróbki metalu, czołowy importer laserów fiber na naszym rynku. Jest jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem SENFENG Leiming Laser, jednej z największych chińskich firm produkujących wycinarki laserowe fiber.

MASZYNY-POLSKIE.PL - YouTube

djembeddjembed  

                                                         

Zapisz się do naszego newslettera

fb icontwitter iconyoutube iconinstagram icongoogle maps

____________ Odwiedż nas ____________