Maszyny nowe

O nas

Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem maszyn do metalu a w szczególności ,,maszyn do cięcia i gięcia”.

Współpracujemy z czołowymi producentami wycinarek laserowych fiber w Chinach:

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem jednej z największych firmy produkującej lasery fiber Shandong LEIMING CNC Laser Equipment Co., Ltd. W Chinach i na świecie, na terenie Polski i Czech.....

czytaj więcej

 

 

Finansowanie

Serwis

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny:
  • Wycinarek plazmowych,
  • Wypalarek gazowych,
  • Wycinarek laserowych światłowodowych - fiber,
  • Pras krawędziowych,
  • Oraz innych maszyn do metalu.
  • Zajmujemy się również instalacją maszyn i linii technologicznych jak i ich przenoszeniem.
 
Zakres prac ustalamy indywidualnie.

HARSLE 160T3200 4+1 CT15PS

 

prasa

Zestawy promocyjnego cobot + spawarka

 

cobot i spawarka super cena

 

Centra gnące to przyszłość obróbki blach. Dlaczego giętarki są lepsze niż prasy krawędziowe?

 

Ragos 960x640 bez ceny

 

Centrum gnące zapewnia najwyższą wydajność i precyzję w obróbce blach. Nowoczesne giętarki trafiły właśnie do oferty Maszyn Polskich. Czy centra gnące są bardziej efektywne niż tradycyjne prasy krawędziowe? I dlaczego to właśnie na nie warto postawić? Sprawdźmy.

Centrum gnące to wciąż na polskim rynku obrabiarek nowinka. Niebawem jednak to się zmieni, bo coraz więcej producentów wyrobów metalowych dostrzega korzyści płynące z zastąpienia pras krawędziowych przez centra gnące.

Więcej…

Gazele Biznesu 2022

 

GAZELE BIZNESU

 

Miło nam poinformować, że firma MASZYNY-POLSKIE.PL znalazła się w gronie laureatów 23 edycji rankingu Gazele Biznesu.  W tegorocznej edycji rankingu zajęliśmy 11 miejsce w województwie kujawsko-pomorskim i 219 miejsce w kraju!
 
Tytuł Gazeli Biznesu to potwierdzenie naszej silnej pozycji rynkowej i efekt ciężkiej pracy całego naszego zespołu. Każda kolejna sprzedana maszyna procentuje rosnącym zaufaniem ze strony naszych partnerów. I to zaufanie wyraża się w twardych liczbach. Jest to dla nas ważne wyróżnienie, ponieważ Gazele Biznesu to najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce.
 

Dobra Firma 2021 Zwyciezcy INWEST OR

Maszyny Polskie otrzymały przyznawaną przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców nagrodę Dobra Firma w kategorii najlepszy inwestor i firma wspierająca inwestycje. To kolejne już wyróżnienie dla toruńskiego dystrybutora laserów fiber.

Nagroda Dobra Firma trafia do przedsiębiorstw z ponadprzeciętnymi wynikami finansowymi, potencjałem innowacyjnym i rozwojowym oraz reputacją w branży.

- Cieszymy się, że ciężka praca całego naszego zespołu owocuje nie tylko świetnymi wynikami i dynamicznym rozwojem, ale też uznaniem ze strony niezależnych ekspertów – mówi Aleksander Weiwer, prezes firmy Maszyny Polskie. I przypomina, że imponująca dynamika przychodów przyniosła już w tym roku toruńskiej firmie tytuł Geparda Biznesu.

- Znakomite wyniki finansowe zawdzięczamy naszym klientom i zaufaniu, jakim nas obdarzają – podkreśla Andrzej Barczewski wiceprezes firmy Maszyny Polskie. - Dziś na konkurencyjnym rynku laserów fiber kluczem do owocnej współpracy jest opieka serwisowa. Często to właśnie dzięki niej klienci wracają do nas po kolejne urządzenia – dodaje. A stałych nabywców jest coraz więcej: Maszyny Polskie właśnie instalują czwartą już wycinarkę laserową w zakładzie jednego z klientów.

- Wyłaniając laureatów nagrody Dobra Firma trafiamy na wspaniałe firmy, zadziwiające nas swoją innowacyjnością i rozmachem działania. To właśnie dzięki takim firmom polska gospodarka dobrze radzi sobie w obecnej sytuacji gospodarczej – zauważa Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

IMG 20211109 161652

 

Maszyny Polskie prócz znakomitych wyników finansowych mogą się pochwalić świetną dynamiką sprzedaży i unikalnymi w branży przedsięwzięciami. Należy do nich pierwszy w Polsce salon technologii laserowych w Toruniu, który po rozbudowie oferuje ponad 900m2 powierzchni wystawienniczej z laserami różnej mocy, znakowarkami czy systemami filtrowentylacyjnymi. Maszyny Polskie przecierają także szlaki w branży, jako pierwsze w kraju oferując obrabiarki wysokiej mocy renomowanych chińskich producentów. Wśród nich znajduje się laser ze źródłem o sile 12kW, prawdopodobnie pierwszy w Polsce laser dalekowschodniej marki o tak dużej mocy.

Organizatorem konkursu Dobra Firma jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, zrzeszająca ponad 52 tys. firm, jedna z największych w kraju organizacji przedsiębiorców. ZPP jest członkiem Rady Dialogu Społecznego i posiada przedstawicielstwo w Brukseli. Partnerami konkursu Dobra Firma są m.in. Polski Fundusz Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Agencja Rozwoju Przemysłu.

Maszyny Polskie to dystrybutor maszyn do obróbki metalu, czołowy importer laserów fiber na naszym rynku. Jest jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem SENFENG Leiming Laser, jednej z największych chińskich firm produkujących wycinarki laserowe fiber.

Salon technologii laserowych Maszyny Polskie znajduje się w Toruniu przy ul. Mazowieckiej 52-68. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00. Chcesz spotkać się z nami w innym terminie? Napisz do nas lub zadzwoń: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., 604 820 313 i 539 825 517.

MASZYNY-POLSKIE.PL - YouTube

djembeddjembed  

                                                         

Zapisz się do naszego newslettera

fb icontwitter iconyoutube iconinstagram icongoogle maps

____________ Odwiedż nas ____________