W ramach naszych usług prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny np. laserów światłowodowych Fiber. Firma dysponuje specjalistycznym serwisem przeznaczonym na potrzeby oferowanych maszyn. Wszyscy nasi pracownicy z działu technicznego odbyli szereg szkoleń związanych z serwisowaniem. Dzięki temu możemy zaproponować pełny i rzetelny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie naprawy wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników serwisu oraz są zgodne z obowiązującymi procedurami. Do przeprowadzenia diagnozy i procesu naprawczego wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, który wykonuje nawet najtrudniejsze do zlokalizowania usterki. Zakres prac ustalamy z Klientem indywidualnie. Siłą naszej jest wiedza i umiejętności opierające się na wieloletnim doświadczeniu. Zaproponować możemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny:

  • Wycinarek plazmowych,
  • Wypalarek gazowych,
  • Wycinarek laserowych światłowodowych - fiber,
  • Pras krawędziowych,
  • Oraz innych maszyn do metalu.
  • Zajmujemy się również instalacją maszyn i linii technologicznych jak i ich przenoszeniem.
Potrzebujesz profesjonalnej pomocy serwisowej?
 
Andrzej Barczewski - Wiceprezes Zarządu - Dyrektor Operacyjny
tel. +48 512 426 126
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Oddział w Toruniu:
ul. Mazowiecka 52-68, 87-100 Toruń
Jarosław Grębocki - Dyrektor Techniczny - Kierownik Oddziału Północ
tel. +48 608 807 485
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Oddział w Częstochowie:
ul. Warszawska 309/311, 42-209 Częstochowa
Adam Gołuchowski - Kierownik Oddziału Południe
tel. +48 735 921 310
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Serwis maszyn do obróbki metali — serwis maszyny nowe i używane, m.in. wycinarki laserowe, wycinarki plazmowe, przecinarki plazmowe, wypalarki plazmowe, lasery światłowodowe, prasy krawędziowe, lasery fiber i inne maszyny.

fb icontwitter iconyoutube iconinstagram icongoogle maps

____________ Odwiedż nas ____________