W ramach naszych usług prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny np. laserów światłowodowych Fiber. Firma dysponuje specjalistycznym serwisem przeznaczonym na potrzeby oferowanych maszyn. Wszyscy nasi pracownicy z działu technicznego odbyli szereg szkoleń związanych z serwisowaniem. Dzięki temu możemy zaproponować pełny i rzetelny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie naprawy wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników serwisu oraz są zgodne z obowiązującymi procedurami. Do przeprowadzenia diagnozy i procesu naprawczego wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, który wykonuje nawet najtrudniejsze do zlokalizowania usterki. Zakres prac ustalamy z Klientem indywidualnie. Siłą naszej jest wiedza i umiejętności opierające się na wieloletnim doświadczeniu. Zaproponować możemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny:

  • Wycinarek plazmowych,
  • Wypalarek gazowych,
  • Wycinarek laserowych światłowodowych - fiber,
  • Pras krawędziowych,
  • Oraz innych maszyn do metalu.
  • Zajmujemy się również instalacją maszyn i linii technologicznych jak i ich przenoszeniem.
Potrzebujesz profesjonalnej pomocy serwisowej?
 
Andrzej Barczewski - Wiceprezes Zarządu - Dyrektor Operacyjny
tel. +48 512 426 126
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Oddział w Toruniu:
ul. Mazowiecka 52-68, 87-100 Toruń
Jarosław Grębocki - Dyrektor Techniczny - Kierownik Oddziału Północ
tel. +48 608 807 485
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Oddział w Częstochowie:
ul. Warszawska 309/311, 42-209 Częstochowa
Adam Gołuchowski - Kierownik Oddziału Południe
tel. +48 735 921 310
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serwis maszyn do obróbki metali — serwis maszyny nowe i używane, m.in. wycinarki laserowe, wycinarki plazmowe, przecinarki plazmowe, wypalarki plazmowe, lasery światłowodowe, prasy krawędziowe, lasery fiber i inne maszyny.

fb icontwitter iconyoutube iconinstagram icongoogle maps

____________ Odwiedż nas ____________