• Podzikowania_targi_Poznan.jpg

Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem maszyn do metalu a w szczególności ,,maszyn do cięcia i gięcia”.

Współpracujemy z czołowymi producentami wycinarek laserowych fiber w Chinach:

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem jednej z największych firmy produkującej lasery fiber Shandong LEIMING CNC Laser Equipment Co., Ltd. W Chinach i na świecie, na terenie Polski i Czech.

Firma LEIMING produkuje lasery od 2004 r. , od tego czasu wyprodukowała i sprzedała ponad 20 000 szt. laserów do 137 krajów na całym świecie. Jesteśmy także autoryzowanymi przedstawicielami na Polskie i Czechy dwóch innych producentów laserów fiber.

Firmy Jinan Xintian Technology Co., LTD., produkującą lasery także od 2004 r. Marka handlowa to XTLASER. Specjalizuje się w produkcji: laserów fiber, laserów do grawerowania i cięcia techniką Co2, laserowych maszyn znakujących oraz maszyn do spawania laserowego.

Firmy Jinan G. Weike Science & Technology Co., Ltd. produkującą lasery także od 2004 r. Marka handlowa to G.WEIKE. Produkującej lasery fiber.

W swojej ofercie posiadamy także lasery światłowodowe – fiber kolejnej firmy z Chin FOSHAN BEYOND LASER TECHNOLOGY CO., LTD – Marka handlowa HSG

Poza firmami zajmującymi się techniką wycinania laserowego jesteśmy także autoryzowanym przedstawicielem Polskiej firmy Eckert AS Sp. z o.o. zajmującą się technologiami cięcia:

  • cięcie plazmą,
  • cięcie tlenem,
  • cięcie wodą.

Jest to jeden z największych producentów zajmujących się tymi technologiami cięcia w Europie. Firma Eckert rozpoczęła swoją działalność w 1990 r. Jej produkty : wycinarki plazmowe, wycinarki plazmowo – tlenowe, wycinarki tlenowe, wycinarki water jet, wycinarki combo water jet – plazmowa, znajdują się na terenie całej Europy i wielu krajach z poza Europy.

Dodatkowo naszą ofertę uzupełniliśmy o producenta między innymi pras krawędziowych Maanshan Middle Asia Machine Tools Manufacture Co, Ltd z Chin – marka handlowa ZYMT

Celem naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług, oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego użytkownika naszych maszyn. Zapewniamy wysoki poziom koordynacji działań , dobierając odpowiednie produkty oraz pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji.

Świadczymy pełną obsługę przed, w trakcie i po sprzedaży. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji przez cały okres gwarancji jak i też po okresie gwarancji dostarczonych maszyn

 

 
 

Maszyn do obróbki metali - serwis maszyny nowe i używane, m.in. wycinarki laserowe, wycinarki plazmowe, przecinarki plazmowe, wypalarki plazmowe, lasery światłowodowe, prasy krawędziowe, lasery fiber i inne maszyny.