Do pobrania

Do pobrania

Maszyny do cięcia laserem: maszyny dla produkcji

Specjalizujemy się w sprzedaży maszyn do cięcia laserem. Współczesny zakład przemysłowy nie może obejść się bez nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie maszyn i systemów. To właśnie dzięki nim, możliwe jest podniesienie wydajności produkcji do maksimum, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Każdy element wyposażenia zakładu lub magazynu powinien odznaczać się niezawodnością oraz precyzją. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wymogów oraz potrzeb polskich firm, dlatego proponujemy szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń dla przemysłu. W naszej ofercie mamy m.in. wypalarki laserowe do stali.

Maszyny laserowe

W przygotowanym asortymencie znajdują się przede wszystkim maszyny laserowe, czyli urządzenia oparte na działaniu lasera. W naszej ofercie znajdą Państwo:

Oferujemy także inne urządzenia wykorzystywane w różnych branżach produkcji:

Wycinarki laserowe

Maszyny Polskie specjalizują się w sprzedaży wycinarek laserowych. Są to urządzenia ze wbudowanym światłem lasera, które stosowane jest do obróbki materiałów takich jak: stal nierdzewna, węglowa, aluminium, mosiądz, miedź, złoto, drewno, ceramika, drewno, papier, tekstylia i tworzywa sztuczne. Wycinarki laserowe znajdują zastosowanie m.in. w branży lotniczej, motoryzacyjnej, elektronicznej, a także jubilerskiej i meblowej. Firmy używają ich również do różnego rodzaju produkcji wielkoseryjnej. Wycinarki mogą być wykorzystywane wraz z systemem sterowania CNC, dzięki czemu zapewniają stabilność lasera i wysoką precyzję wykonywanej obróbki. Oferujemy wycinarki laserowe fiber od sprawdzonych producentów polskich i zagranicznych.

Postaw na jakość i oszczędność

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie urządzenia oraz systemy pochodzą od sprawdzonych i uznanych na rynku marek, w tym również polskich – Mipromet oraz Eckert. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, produkty od naszych dostawców spełniają najwyższe standardy jakościowe. Ich zakup to gwarancja wzrostu efektywności produkcji, wyższej jakości wytwarzanych wyrobów, a także poprawa bezpieczeństwa pracowników oraz całego zakładu. Wszystko to przekłada się na znaczną poprawę wyników finansowych. Dla większego komfortu i zadowolenia naszych Klientów oferujemy usługi serwisowe oraz pomoc w finansowaniu zakupu wybranych urządzeń i systemów.

Osoby zainteresowane współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści z pewnością pomogą wybrać rozwiązania odpowiednie dla Waszych potrzeb oraz możliwości.