Maszyny do cięcia blach

Maszyny do cięcia blach

Maszyny do cięcia blach znajdują szerokie zastosowanie w wielu segmentach przemysłu. Z urządzeniami tego typu można spotkać się m.in. w branży motoryzacyjnej czy reklamowej, a także przy produkcji mebli. W ramach naszej oferty dostępne są specjalistyczne maszyny do cięcia blach wykorzystujące lasery światłowodowe, które są gwarancją maksymalnej precyzji i wyjątkowej wydajności.

Cięcie blach – maszyny o wszechstronnym zastosowaniu w naszej ofercie

Nasz asortyment obejmuje szereg rozwiązań dostosowanych do potrzeb licznych sektorów przemysłu. Poszczególne modele różnią się pod względem kwestii takich jak wymiary pola pracy, moc lasera czy maksymalna prędkość ruchu, co przekłada się także na różne zastosowanie konkretnych urządzeń. Maszyny z naszej oferty sprawdzą się w wielu obszarach – mogą być wykorzystane do cięcia blach w przemyśle samochodowym, blacharskim, reklamowym, meblarskim i nie tylko. Przy każdej z nich można liczyć na wysoką jakość wykonania i doskonałą precyzję cięcia. Sporym atutem rozwiązań z tej kategorii jest także bardzo duża żywotność – Źródło laserowe [MŚ1] wykorzystywany w laserach fiber może pracować łącznie nawet przez 100 tys. godzin, co przekłada się na aż kilkanaście lat ciągłego działania.

Kluczowe parametry maszyn do cięcia blach

Jak wybrać odpowiednią maszynę do cięcia blach do swojego zakładu? Aby podjąć właściwą decyzję, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na wartości najważniejszych parametrów urządzenia. Są to kwestie takie jak wymiary obszaru roboczego, skok osi X i Y, dokładność pozycjonowania czy moc lasera. Często najistotniejszy okazuje się ostatni parametr, który decyduje o tym, jakiej grubości blachy można przecinać z użyciem danej maszyny. Większość modeli z tej kategorii oferuje wartości na poziomie 3 000–6 000 [MŚ1] W, które będą odpowiednie do pracy z blachami o grubości do kilkunastu milimetrów. Dostępne są jednak także specjalistyczne maszyny o mocy aż do 30 000 W, [MŚ2] które poradzą sobie nawet z najgrubszymi materiałami.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą – wszystkie urządzenia są szczegółowo opisane wraz z precyzyjnymi informacjami na temat ich parametrów. Każdy z modeli w ramach asortymentu oferty, wyróżnia się ponadto bardzo dużą precyzją cięcia i wysoką wydajnością pracy, co przekłada się na spore zwiększenie efektywności wykonywanych procesów.

Nowoczesne maszyny do cięcia blach z możliwością obsługi przez systemy CNC i wsparciem dla automatyzacji

Laser fiber to nowoczesna technologia, która napędza wszystkie maszyny znajdujące się w tej kategorii. W parze z tym rozwiązaniem idzie także wsparcie dla wielu innych propozycji stosowanych we współczesnym przemyśle. Jednym z przykładów jest obsługa za pośrednictwem systemów CNC – dzięki temu można liczyć na znaczne przyspieszenie pracy i większą kontrolę procesami. Nasze maszyny mogą być również bez przeszkód połączone z układami automatyki przemysłowej. W efekcie są one kluczowym wsparciem w różnych procesach, które wymagają pełnej precyzji, wydajności pracy i niezawodności.

Profesjonalne maszyny od zaufanych dostawców

Budujemy naszą ofertę wyłącznie z wykorzystaniem propozycji od renomowanych producentów, którzy cieszą się uznaniem klientów z całego świata. W przypadku maszyn do cięcia blach dostępne urządzenia to sprzęty marki Senfeng, będącej jednym z wiodących producentów w dziedzinie cięcia laserowego. Propozycje tej firmy są stosowane zarówno w przemyśle lekkim, jak i ciężkim, zapewniając wysoką precyzję cięcia i niezrównaną efektywność pracy. Nasz asortyment obejmuje wszystkie modele SENFENG o różnorodnej konfiguracji, które można z łatwością dobrać pod kątem charakterystyki realizowanych procesów. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z poszczególnymi propozycjami. Cięcie laserowe sprawdzą się przy pracy z różnymi materiałami – od stali nierdzewnej i węglowej po aluminium czy mosiądz. Dzięki temu można liczyć na skuteczną pomoc w wykonywaniu różnorodnych procesów produkcyjnych niezależnie od branży czy skali produkcji w danym przedsiębiorstwie.