Żurawie i suwnice

Żurawie i suwnice

Produkcja dużych obiektów – maszyn, elementów konstrukcyjnych – nierzadko wymaga zastosowania zaawansowanych rozwiązań do podnoszenia dużych ciężarów. Rozwiązaniem takim są między innymi żurawie przemysłowe oraz suwnice. Jednym z czołowych na polskim rynku producentów tego typu urządzeń jest marka MIPROMET logo. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki ich wybór.

Proponujemy między innymi żurawie i suwnice:

  • przyścienne,
  • przestawne,
  • słupowe,
  • podsufitowe.

Urządzenia różnią się między sobą parametrami technicznymi, przede wszystkim udźwigiem i zakresem obrotu, a także pod względem dostępnego wyposażenia standardowego czy zastosowanego w ich konstrukcji rodzaju wciągnika (ręczny lub elektryczny). Każdy z nich znajduje nieco inne zastosowanie przemysłowe. W celu dokładnego zapoznania się z ofertą oraz wyboru rozwiązania odpowiedniego dla Państwa indywidualnych potrzeb, zapraszamy do  kontaktu z naszym działem handlowym.

Postaw na bezpieczeństwo w swojej firmie

Niezależnie od rodzaju i modelu, żurawie przemysłowe i suwnice to urządzenia dźwignicowe niezbędne dla stworzenia bezpiecznego, zgodnego ze wszelkimi standardami środowiska pracy. Solidny, dopasowany do warunków i specyfiki produkcji w zakładzie sprzęt daje gwarancję, że podnoszone i transportowane obiekty – takie jak na przykład pojazdy, maszyny, prefabrykowane elementy wykorzystywane w budownictwie i wiele innych – nie ulegną przypadkowemu uszkodzeniu i nie będą jednocześnie stwarzać zagrożenia dla najbliższego otoczenia. Dzięki nim możliwe jest również zapewnienie optymalnej wydajności pracy. Wszystko to przekłada się na widoczne zmniejszenie kosztów produkcji.