COBOTY

COBOTY

Odkryj przyszłość produkcji z naszymi innowacyjnymi cobotami! Nasze urządzenia kooperacyjne to idealne rozwiązanie do zautomatyzowania procesów, zwiększając efektywność produkcji i poprawiając warunki pracy. Dzięki zaawansowanej technologii, elastycznemu programowaniu i bezpiecznej współpracy z ludźmi, nasze coboty rewolucjonizują sposób, w jaki realizowane są zadania na linii produkcyjnej. Inwestuj w przyszłość już dziś – z nami automatyzacja staje się łatwa i dostępna dla każdego!

Cechy i zalety

Bezpieczeństwo


Produkty przeszły certyfikację EN ISO 13849-1:2015 (PL=d, CAT 3), CE, UL, KCs, SEMI S2 itp., wszystkie podstawowe części są zlokalizowane, a wykrywanie kolizji i bezpieczeństwo czujników na poziomie 10 testy są obsługiwane, więc nie jest wymagana żadna ochrona bezpieczeństwa.

Wysoka precyzja


Dzięki powtarzalności ± 0,02 mm prace o wysokiej precyzji można wykonywać nieprzerwanie przez długi czas, co znacznie zwiększa wydajność produkcji.

Kompatybilność


Otwarta platforma systemowa obsługuje wiele metod komunikacji: SDK i API oraz może nawiązać komunikację z wieloma urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak oprzyrządowanie na końcu ramienia, roboty wizyjne i mobilne.

Łatwość obsługi


Robotami można sterować wieloma metodami, w tym nauczaniem przez przeciąganie, pozycjonowaniem współrzędnych, planowaniem ścieżki i programowaniem offline. Interfejs wizualny jest prosty i łatwy do nauczenia.

Szerokie zastosowanie


Cała seria produktów o ładowności od 3 do 20 kg, która może obejmować różne zastosowania w każdej branży i mieć szeroki zakres zastosowań.

Bogata konfiguracja i szerokie zastosowanie

COBOT-i3

Ładowność: 3kg

Waga: 16kg

Powtarzalność: ±0.02mm

Zasięg: 625mm

COBOT-i5

Ładowność: 5kg

Waga: 24kg

Powtarzalność: ±0.02mm

Zasięg: 886.5mm

COBOT-i10

Ładowność: 10kg

Waga: 38,5kg

Powtarzalność: ±0.03mm

Zasięg: 1350mm

COBOT-i16

Ładowność: 16kg

Waga: 38kg

Powtarzalność: ±0.03mm

Zasięg: 967,5mm

Postaw na jakość i oszczędność

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie urządzenia oraz systemy pochodzą od sprawdzonych i uznanych na rynku marek, w tym również polskich – Mipromet oraz Eckert. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, produkty od naszych dostawców spełniają najwyższe standardy jakościowe. Ich zakup to gwarancja wzrostu efektywności produkcji, wyższej jakości wytwarzanych wyrobów, a także poprawa bezpieczeństwa pracowników oraz całego zakładu. Wszystko to przekłada się na znaczną poprawę wyników finansowych. Dla większego komfortu i zadowolenia naszych Klientów oferujemy usługi serwisowe oraz pomoc w finansowaniu zakupu wybranych urządzeń i systemów.

Osoby zainteresowane współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści z pewnością pomogą wybrać rozwiązania odpowiednie dla Waszych potrzeb oraz możliwości.