Robotyka

Robotyka

Roboty przemysłowe

Zajmujemy się robotyką przemysłową. Oferujemy roboty firmy QJAR, która, produkuje wysokiej jakości, nowoczesne urządzenia o ładowności od 3 kg do nawet 800 kg. Producent dostarcza maszyny stosowane m.in. w spawaniu, przenoszeniu, polerowaniu, a także cięciu i paletyzowaniu. Są to roboty charakteryzujące się łatwą konserwacją i obsługą, niskim kosztem eksploatacji, a także wysoką stabilnością, precyzją i dużą prędkością pracy. Ich stosowanie zapewnia przedsiębiorstwu długoterminowe korzyści związane zarówno z jakością, jak i szybkością obróbki i produkcji.

W naszym asortymencie znajdują się roboty przemysłowe do spawania. Sprzedajemy również roboty lakiernicze z silnikiem TAMAGAWA wyposażone w zabezpieczenia przeciwwybuchowe. Mogą być wykorzystywane do różnego rodzaju prac związanych z lakierowaniem i powlekaniem. W naszym asortymencie znajduje się pionowy robot wieloprzegubowy z sześcioma osiami o dopuszczalnym ładunku do 6 kg. Masa urządzenia to 400 kg, a jego maksymalna rozpiętość ramion wynosi 3021 mm.

Roboty paletyzujące

Oferujemy również roboty paletyzujące sześcioosiowe i czteroosiowe. Maszyny te mogą być stosowane zarówno do układania na palecie kartonów, jak i słoików, puszek, czy ciężkich worków. Mamy urządzenia charakteryzujące się poziomem zabezpieczeń IP30 i IP65. Sprzedawany przez nas model sześcioosiowy wyróżnia się ładownością na poziomie 20 kg, jego maksymalna rozpiętość ramion to 1668 mm, a powtarzalność pozycjonowania wynosi 0,5 mm.