Salon technologii laserowych Maszyny Polskie ma już rok. Ponad 50 sprzedanych laserów fiber

Salon technologii laserowych Maszyny Polskie ma już rok. Ponad 50 sprzedanych laserów fiber

    Salon technologii laserowych Maszyny Polskie w Toruniu działa już od roku. Po tegorocznej rozbudowie na klientów czeka 900 m2 z laserami różnej mocy, znakowarkami czy systemami filtrowentylacyjnymi. Salon technologii laserowych Maszyny Polskie ma już rok. Ponad 50 sprzedanych laserów fiber Pierwszy w kraju salon technologii laserowych Maszyny Polskie otworzyły 15 maja 2020 roku.…

Maszyny Polskie 2021 rocznica

 

Maszyny Polskie 2021 rocznica 

Salon technologii laserowych Maszyny Polskie w Toruniu działa już od roku. Po tegorocznej rozbudowie na klientów czeka 900 m2 z laserami różnej mocy, znakowarkami czy systemami filtrowentylacyjnymi.

Salon technologii laserowych Maszyny Polskie ma już rok. Ponad 50 sprzedanych laserów fiber

Pierwszy w kraju salon technologii laserowych Maszyny Polskie otworzyły 15 maja 2020 roku. Przedsięwzięcie okazało się więc strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza w obliczu pandemicznych obostrzeń.

– Dzięki niemu pandemia nie uderzyła w nas tak mocno, a klienci mogli zobaczyć maszyny pomimo odwołanych targów – mówi Aleksander Weiwer, prezes firmy Maszyny Polskie. I dodaje, że własny showroom stał się impulsem do rozwoju całego przedsiębiorstwa, które sprzedało już ponad 50 nowoczesnych laserów fiber. Dlatego Maszyny Polskie postanowiły iść za ciosem i z końcem ubiegłego roku zdecydowały się na rozbudowę.

– Salon spełnia nasze oczekiwania, jednak klienci oczekują od nas jeszcze większych możliwości wystawienniczych i większej liczby maszyn dostępnych od ręki. To dla nich się rozwijamy – podkreśla Weiwer. Do rozbudowy skłoniła także sytuacja na rynku związana z pandemią. – Dzięki naszemu salonowi klienci zainteresowani technologią laserową nie muszą tłoczyć się na imprezach targowych. Mogą odwiedzić nas, by w pełni bezpiecznych i komfortowych warunkach obejrzeć maszyny i poznać naszą ofertę – wskazuje.

Bo salon technologii laserowych to nie tylko same urządzenia, ale także możliwość konsultacji ze specjalistami w branży. Doświadczeni doradcy pomogą dobrać najlepsze rozwiązania w stosunku do potrzeb i możliwości klienta.

W dotychczasowej części salonu klienci mogą zobaczyć maszyny firm Welldone, ZYMT czy Mipromet. Nowy segment w pełni dedykowany jest urządzeniom marki Senfeng, której Maszyny Polskie są wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Wystawę tworzą lasery, systemy filtrowentylacyjne czy prasy krawędziowe. Tym samym klienci mogą zobaczyć niemal całą ofertę urządzeń laserowych Maszyn Polskich. Urządzenia dostępne są w natychmiastowej sprzedaży, co eliminuje konieczność oczekiwania na dostawę od producenta i znacznie skraca czas potrzebny do instalacji.

Pracownicy Maszyn Polskich podkreślają, że pandemiczne ograniczenia nie wpływają na realizację zamówień. Ich obsługa, dostawa i montaż nowych urządzeń przebiegają bez zakłóceń. Bezproblemowo działa także serwis Maszyn Polskich na terenie całego kraju.

Sam salon działa zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi. Klienci mają dostęp do żelu dezynfekującego i jednorazowych rękawiczek.

Salon technologii laserowych Maszyny Polskie znajduje się w Toruniu przy ul. Mazowieckiej 52-68. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00. Chcesz spotkać się z nami w innym terminie? Napisz do nas lub zadzwoń: bok@maszyny-polskie.pl, 604 820 313 i 539 825 517.

Maszyny Polskie to dystrybutor maszyn do obróbki metalu, wiodący importer laserów fiber na naszym rynku. Jest jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem Senfeng Leiming Laser, jednej z największych chińskich firm produkujących wycinarki laserowe fiber. Sieć punktów serwisowych na terenie całego kraju umożliwia najwyższą jakość obsługi posprzedażowej. Wszyscy pracownicy serwisu Maszyn Polskich szkolą się bezpośrednio u producenta oferowanych laserów.

Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem maszyn do metalu a w szczególności ,,maszyn do cięcia i gięcia”. Nasi doradcy techniczni oraz handlowi są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania dot. dostępności, aspektów technicznych maszyn oraz finansowania.