Targi Warsaw Industry Week za nami.

Targi Warsaw Industry Week za nami.

Dziękujemy za tak liczne przybycie na nasze stoisko. Ilość zapytań na zrobotyzowane stanowiska QJAR utwierdziła nas w przekonaniu, że na takie rozwiązania czekaliście! Stanowisko spawalnicze, które mieliście okazję zobaczyć podczas targów bezpośrednio po nich trafiło do naszego klienta. Wszystkich, którzy nie zdążyli nas odwiedzić podczas targów zapraszamy do naszego Salonu Technologii Laserowych w Toruniu, gdzie czeka…

TARGI WARSAW INDUSTRY WEEK

Dziękujemy za tak liczne przybycie na nasze stoisko. Ilość zapytań na zrobotyzowane stanowiska QJAR utwierdziła nas w przekonaniu, że na takie rozwiązania czekaliście! Stanowisko spawalnicze, które mieliście okazję zobaczyć podczas targów bezpośrednio po nich trafiło do naszego klienta.

Wszystkich, którzy nie zdążyli nas odwiedzić podczas targów zapraszamy do naszego Salonu Technologii Laserowych w Toruniu, gdzie czeka na Was wiele maszyn dostępnych od ręki!

 

TARGI WARSAW INDUSTRY WEEK

 

 

Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem maszyn do metalu a w szczególności ,,maszyn do cięcia i gięcia”. Nasi doradcy techniczni oraz handlowi są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania dot. dostępności, aspektów technicznych maszyn oraz finansowania.